Українських в’язнів почали залучати до робіт у шахтах – Малюська
Джерело: міністр юстиції Денис Малюська
У Міністерстві юстиції повідомили, що до роботи в шахтах почали залучати українських ув’язнених.
За словами міністра, така практика має чимало переваг, серед яких:
- заповнюється дефіцит робочої сили
- вʼязні отримують навички, які дозволять працевлаштуватись у майбутньому
- також вони отримують пристойну зарплату, яка дозволяє виплачувати відшкодування завданої злочином шкоди, сплачувати податки та наповнювати бюджетний спецфонд (їм, звісно, на особисті потреби теж залишається частина)
“Добуте вугілля – гарантія нашої енергетичної безпеки (10 чоловік добувають 25 тон за зміну)”, – додав він.
Малюська додав, що міністерство відкрите для пропозицій від інших роботодавців та закликав залишати свої ідеї у коментарях.
- Народний депутат від Слуги народу Сергій Гривко зареєстрував у Верховній Раді один зі своїх “креативних” законопроєктів – №10057. Він планує залучити ув’язнених до генерування електроенергії через велогенераційні установки у в’язницях, мотивуючи їх на дострокове звільнення.
Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.
Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.
Впродовж 23 червня армія РФ обстрілювала Херсонщину ствольною та реактивною артилерією, а також БпЛА. Є загиблий та постраждалі.