Росіяни знову прагнуть захопити Куп’янськ на Харківщині — Сирський

Джерело: командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський у Telegram
Російські військові поставили за мету знову захопити Куп’янськ на Харківщині.
“Стратегічних успіхів на Куп‘янському напрямку ворог не має. Мета росіян зрозуміла – вони хочуть знову окупувати місто”, – заявив Сирський.
За словами командувача, ЗС РФ відсіч надають Сили оборони. Українські військові зривають їхні спроби просуватися вперед.
Раніше Генштаб ЗСУ звітував, що на Куп’янському напрямку в зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” росіяни вели штурмові дії в районах населених пунктів Синьківка, Іванівка Харківської області та Надія Луганської області. Силами оборони відбито понад 10 атак противника.
- Запеклі бої навколо Авдіївки точаться від 10 жовтня. РФ кинула на штурм міста на Донеччині тисячі військових, аби захопити Авдіївку та розширити контроль над Донбасом. Проте вже за кілька днів ця битва за Авдіївку стала чи не найдорожчою для Росії у війні.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.