Meta вимагає від політичних рекламодавців позначати використання дипфейків
Джерело: BBC News
Компанія Meta вимагатиме від політичних рекламодавців позначати використання штучного інтелекту або цифрові маніпуляції в рекламі в соціальних мережах Facebook та Instagram.
З січня реклама, пов’язана з політикою, виборами чи соціальними проблемами, повинна буде декларувати будь-яке цифрове змінене зображення чи відео.
Користувачі отримуватимуть сповіщення, коли рекламу буде позначено як цифрову змінену.
Зазначають, що рекламодавці не повинні декларувати, коли були внесені невеликі зміни, такі як обрізання контенту або корекція кольору, “якщо такі зміни не є побічними або суттєвими для претензії, твердження або проблеми, порушеної в оголошенні”.
Meta вже має певні правила щодо використання дипфейків у відео для всіх користувачів. Дипфейки видаляються, якщо вони “можуть ввести в оману звичайну людину та повірити, що суб’єкт відео сказав слова, яких насправді не говорив”.
Нові правила вимагають, щоб реклама, пов’язана з політикою, виборами чи соціальними проблемами, розкривала будь-які цифрові зміни, внесені людиною чи штучним інтелектом, до того, як рекламу буде опубліковано у Facebook чи Instagram.
Інша платформа соціальних мереж Meta, Threads, дотримується тієї ж політики, що й Instagram.
- У четвер, 9 листопада, компанії Alphabet Google, Meta Platforms та TikTok отримали підтримку вищого європейського суду у своїй боротьбі проти австрійського закону, який вимагає від них видаляти ворожнечу, інакше їм загрожує штраф у розмірі до 10,69 мільйона доларів.
- LinkedIn презентувала чат-бот на основі штучного інтелекту, який називається “помічник для шукачів роботи”, а також інші інструменти ШІ для користувачів з преміумпідпискою.
В каліфорнійській лікарні пацієнт, який, як вважають, був під дією наркотиків, спричинив хаос, залізши на стелю відділення невідкладної допомоги, де застряг і пожежникам довелося його визволяти.
Станом на 22:00 в суботу, 22 листопада, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 187.
ЗМІ Німеччини оприлюднили 1000-сторінковий документ “Operations Plan Germany”, в якому детально описано, як країна планує відповісти на війну з Росією.
Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів.
В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.