Кількість постраждалих унаслідок ракетної атаки по Києву зросла до 33

Джерело: мер Києва Віталій Кличко

За останніми даними, кількість постраждалих внаслідок ракетного обстрілу Києва зросла до 33-х осіб.

Кличко повідомив, що виїхав до багатоповерхівки у Соломʼянському районі столиці, де сталося загоряння внаслідок ранкової ракетної атаки.

“Картина гнітюча… Зараз на місці працюють рятувальники, пожежники, медики. На цю годину одна жінка загинула, постраждали 33 людини. 32 із них медики госпіталізували”, – повідомив міський голова.

Він додав, що поруч з будинком розгорнуто тимчасовий пункт обігріву, де людям надають необхідну допомогу.

Кличко додав, що також унаслідок ракетної атаки пошкоджено будівлі у Подільському, Святошинському, Печерському, Оболонському, Деснянському районах. Скрізь працюють екстренні служби.

Внаслідок атаки у житлових будинках деяких районів міста відсутня електроенергія та водопостачання. Комунальні служби зараз працюють над їх відновленням.

Компанія  «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media. 

На лівому березі Києва скасували екстрені відключення електроенергії.

У Кропивницькому надзвичайники врятували пару борсуків, які потрапили у закинутий колодязь. Обох вже випустили на природу.

США можуть перенаправити постачання природного газу на інші ринки, якщо Європейський Союз не пом’якшить правила щодо скорочення викидів метану. Про це заявив міністр енергетики США Кріс Райт.

Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” повідомило, що українські захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі.