Втрати ворога: за добу ліквідовано 800 російських військових
Джерело: Генеральний штаб Збройних сил України
В Україні триває 686-та доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські воїни знищили понад 366 тисяч російських окупантів.
За інформацією Генштабу, станом на 10 січня 2024 року, орієнтовні втрати російських військ в Україні становлять:
- особового складу ‒ близько 366 790 (+800 за добу)
- танків ‒ 6 038 (+2 за добу)
- бойових броньованих машин ‒ 11 216 (+13 за добу)
- артилерійських систем – 8 684 (+12 за добу)
- РСЗВ – 956 (+2 за добу)
- засоби ППО ‒ 639 (+1 за добу)
- літаків – 329
- гелікоптерів – 324
- БпЛА оперативно-тактичного рівня – 6 834 (+11 за добу)
- крилаті ракети ‒ 1 805
- кораблі/катери ‒ 23
- підводні човни – 1
- автомобільної техніки та автоцистерн – 11 575 (+23 за добу)
- спеціальна техніка ‒ 1 336 (+3 за добу)
Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 9 районах зосередження особового складу противника.
Підрозділи ракетних військ уразили район зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 2 артилерійських засоби противника.
- Три місяці жорстоких наступів РФ, а успіху не видно. Наступальні зусилля Росії на Донецьку і Харківську області коштують російській армії лише величезних втрат особового складу. Натомість результатів зимовий наступ Путіна не приніс.
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підтримав ідею будівництва на території республіки заводу з виробництва безпілотників для потреб Росії. Це випливає із заяви глави РФ Володимира Путіна, зробленої під час двосторонньої зустрічі з Лукашенком у Волгограді.
Instagram запустив окремий застосунок для створення відео Edits, який пропонує функції, подібні до тих, що вже доступні в соцмережі TikTok.
Пізно ввечері 29 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків безпілотниками, постраждали щонайменше троє цивільних.
Компанія Lionsgate представила головних акторів приквелу до франшизи “Голодні ігри”. Головні ролі “Світанку на Жнивах” виконають Джозеф Зада та Вітні Пік.
Регулятори ЄС ініціювали розслідування щодо хвилі відео в TikTok під хештегом #SkinnyTok, які просувають надмірну худорлявість. Вони мають намір оцінити, чи достатньо платформа робить для захисту дітей в інтернеті.