Акаунт Метью Перрі на X зламали й закликали пожертвувати кошти у фальшивий фонд

Джерело: Sky News

Обліковий запис X покійного американського актора Метью Перрі зламали й намагались отримати кошти через підроблений сайт фонду.

Хакери зламали сторінку актора серіалу “Друзі”, який помер в жовтні минулого року, й змінили посилання на фонд у закріпленому дописі його профілю. Однак насправді оновлений сайт був підробкою справжньої сторінки фонду.

“Ми отримали повідомлення про те, що офіційну сторінку Метью X зламали та спрямовують користувачів на шахрайський сайт, який збирає пожертви через криптовалюту. Будь ласка, не робіть пожертви на цей сайт і не діліться шахрайськими публікаціями в соціальних мережах. MatthewPerryFoundation.org – це єдиний вебсайт, пов’язаний із фондом, і ми приймаємо пожертви лише через цей сайт”, – йдеться в повідомленні фонду Метью Перрі в Instagram.

Після смерті актора було створено фонд для допомоги тим, хто бореться із наркотичною залежністю.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.