Акції Meta та Amazon зросли на $279 млрд – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Ціни на акції Meta та Amazon зросли на загальну суму в 279 мільярдів доларів США, після того як обидві компанії провели скорочення персоналу та отримали високі прибутки.

За даними інформагентства, Meta й Amazon повідомили про кращі, аніж прогнозувалося, прибутки, що спричинило стрімке зростання цін на акції на загальну суму в 279 мільярдів доларів США на передринкових торгах.

Зокрема прибутки зросли завдяки десяткам тисяч скорочень робочих місць, починаючи з 2022 року, а також високим обсягам продажів, які перевершили оцінки аналітиків.

Meta, яка торік скоротила чисельність персоналу на 22%, опублікувала плани щодо викупу акцій на 50 мільярдів доларів і оголосила про свої перші квартальні дивіденди.

За даними видання, власник Meta Марк Цукерберг отримає близько 700 мільйонів доларів США на рік від своїх перших дивідендів.

Тоді як Amazon продемонструвала найкраще зростання онлайн-продажів з початку пандемії COVID-19, цьому сприяла швидша доставка товарів.

Окрім цього, компанія, яка ініціювала свій найбільший раунд скорочень робочих місць, починаючи з 2022 року, який стосувався 35 000 людей торік, оголосила про плани ліквідувати більше посад у Prime Video, студіях та бізнесах, пов’язаних з прямими трансляціями Twitch.

Як пояснили в ЗМІ, результати зазначених дій призвели до зростання акцій Meta на 17% на передринкових торгах перед відкриттям бірж у Нью-Йорку, та до зростання акцій Amazon на 7%.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.