Американці вважають, що Байден повернув би втрачений гаманець, а Трамп переміг би в покері

Джерело: The Hill

Опитування YouGov про неполітичні риси демонструє те, як виборці сприймають президента США Джо Байдена і його опонента на виборах Дональда Трампа як людей, а не просто як політиків.

На думку респондентів, Байден (46%) з більшою ймовірністю допоможе незнайомій людині, ніж Трамп (30%), дасть кращу пораду щодо стосунків (44% проти 21%), поверне загублений гаманець (43% проти 27%) і був би кращою нянею (38% проти 27%).

Згідно з опитуванням, Трамп був би кращим армреслером (52%), ніж Байден (14%) і гравцем у покер (46% проти 16%), а також давав би кращі фінансові поради (47% проти 31%).

Респонденти також вважають, що Трамп довше протримався б на безлюдному острові (39% проти 24%) і, найімовірніше, виграв би в вікторині (37% проти 30%).

Опитування YouGov опитало 17-20 травня близько 1100 осіб, похибка становить близько 4%.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

У вівторок, 23 липня, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліном.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Луцьку двоє дітей випали з вікна будинку. Інцидент стався в одному зі спальних районів міста, коли 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху.

Двом посадовцям КП “Київський метрополітен” повідомлено підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелів між станціями “Деміївська” та “Либідська” взимку.