Американська мережа універмагів Macy’s звільнить тисячі працівників та закриє 5 магазинів

Джерело: CNN

Американське підприємство роздрібної торгівлі з власними мережами універмагу модного одягу й товарів Macy’s звільнить 2350 працівників та закриє 5 магазинів, через зростання попиту онлайн-покупок.

“Оскільки ми готуємося розгорнути нову стратегію, щоб задовольнити потреби постійно мінливих споживачів і ринку, ми прийняли важке рішення скоротити нашу робочу силу на 3,5%, щоб стати оптимізованішою компанією”, — сказав CNN представник Macy’s.

Рітейлери часто звільняють працівників і оголошують про закриття магазинів після свят, особливо якщо у них був млявий сезон розпродажів.

Проте за даними міністерства торгівлі США, у грудні американці активніше витрачали кошти, аніж у попередні місяці.

Перший магазин Macy’s було відкрито ще у 1858 році. На цей час мережа має близько 500 універмагів Macy’s та 55 магазинів висококласної мережі Bloomingdale’s.

В універмагах торгують одягом, взуттям, аксесуарами, постільною білизною, меблями, прикрасами, косметикою та побутовими товарами.

Macy’s є емблемою святкового сезону, спонсоруючи як парад до Дня подяки в Нью-Йорку, який традиційно розпочинає його, так місцем дії та роботодавцем Санта-Клауса у класичному фільмі 1947 року “Диво на 34-й вулиці”.

Проте мережі також довелось зі зростаючою конкуренцією та міграцією покупців з універмагів.

Останніми роками Macy’s спробувала застосувати численні стратегії для пожвавлення бізнесу, наприклад нові бренди та невеликі магазини, але ці кроки не принесли бажаних змін.

Ціна акцій Macy’s впала на 75% з піку в 73 долари за акцію в 2015 році. Відтоді компанія закрила майже 300 магазинів — майже третину своїх магазинів — і управляє близько 700 своїми брендами.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.