Анджеліна Джолі повідомила, що у шлюбі з Піттом у неї розвинувся неврологічний розлад
Джерело: vt
Анджеліна Джолі повідомила, що у шлюбі з Бредом Піттом у неї розвинувся неврологічний розлад.
Джолі та Пітт були однією з найкрасивіших пар Голлівуду, але довго їхній шлюб не протримався і у вересні 2016 році акторка подала на розлучення.
“Анджеліна Джолі Пітт подала на розлучення. Це рішення ухвалено заради здоров’я сім’ї. На цей час вона не даватиме коментарів і просить, щоб її сім’ї надали приватне життя у цей важкий час”, – прокоментував тоді розлучення адвокат Джолі.
Лише через кілька років Джолі в інтерв’ю WSJ. Magazine розповіла, як пережила розлучення.
“Моє тіло сильно реагує на стрес. Рівень цукру у крові то підвищується, то падає. У мене раптово з’явився параліч Белла за шість місяців до розлучення”, – сказала вона.
Параліч Белла – це неврологічний розлад, який призводить до слабкості чи паралічу одного боку обличчя.
“Нам довелось зцілюватись”, – додала зірка маючи на увазі себе та дітей.
Джолі не стала розповідати конкретні причини розлучення, лише наголосивши, що “є речі, від яких нам потрібно було зцілюватись”.
- Колишнє зіркове подружжя Анджеліна Джолі та Бред Пітт, після восьми років судових процесів, досягло згоди щодо свого розлучення.
Соціальна платформа Reddit дедалі частіше стає місцем, де кіностудії та продюсери шукають нові ідеї для фільмів, а також майбутніх сценаристів і режисерів. Одним із найяскравіших прикладів такого явища став фільм “Backrooms: Залаштунки”, який до виходу в прокат пройшов шлях від інтернет-спільноти до великого голлівудського проєкту.
Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.
Новозеландський актор і кінопродюсер Джемейн Клемент, відомий зокрема роллю у фільмі “Що ми робимо в тінях”, повідомив про роботу над сиквелом.
У Франції вперше підтвердили випадок зараження вірусом Еболи. Інфекцію виявили у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.