Анджеліна Джолі продає на аукціоні свій вінтажний Ferrari 1958 року випуску
Джерело: Bloomberg
Вінтажний Ferrari Анджеліні Джолі буде виставлений на аукціоні Christie’s у Парижі 20 листопада.
Це Ferrari 250 GT 1958 року з кузовом Pininfarina, є 11-м з 353 випущених екземплярів. Багато деталей, пов’язаних з автомобілем, залишаються незрозумілими, зокрема його походження, механічний стан та кількість оригінальних компонентів.
Представник Christie’s підтвердив, що Ferrari Джолі зберіг свій оригінальний двигун, але, ймовірно, був перефарбований у 1978 році з біло-блакитного на чорний, а інтер’єр змінений на червоний. Christie’s не розкрив, як довго актриса володіла автомобілем та чи використовувала його.
Очікувана вартість становитиме від 600 000 до 800 000 євро.
Середня вартість моделей Ferrari 250 GT 1958 року знизилася з $525 000 у жовтні 2023 року до $410 000 сьогодні.
Автомобіль Джолі буде доступний для огляду 14, 16 і 20 листопада у Christie’s в Парижі.
- Електрогітару, на якій грав покійний гітарист Джордж Гаррісон на початку існування The Beatles, виставлять на аукціон наступного місяця. Очікується, що її можуть продати за понад 800 000 доларів.
- На аукціоні “Friends: The One With The 30th Anniversary” продали речі героїв культового американського серіалу “Друзі”.
- Культову боксерську рукавичку, яку носив Мухаммед Алі, виставили на аукціон. Очікується, що її продадуть за мільйони доларів.
6 листопада віцепрезидентка США, кандидатка від Демократичної партії Камала Гарріс вперше виступила зі зверненням після оприлюднення попередніх результатів виборів.
Ввечері 6 листопада президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з обраним 47-м президентом США Дональдом Трампом. Зокрема сторони домовилися підтримувати тісний діалог і розвивати нашу співпрацю.
Кандидат у комісари ЄС з енергетики Дан Йоргенсен наголосив на необхідності прискорити відмову від російського викопного палива до 2027 року.
Обраний 47-м президентом США Дональд Трамп готує масштабну програму змін під час свого повернення до Білого дому. Трамп часто пропускав деталі, однак, за більш ніж рік політичних заяв окреслив широкий порядок денний, котрий поєднує традиційні консервативні підходи до податків, регулювання та культурних питань з більш популістським акцентом на торгівлі та зміні міжнародної ролі Сполучених Штатів.
У Центрі національного спротиву повідомили, що Центри популяризації російського “язика” росіяни створять на усіх тимчасово окупованих територіях України. Таку “ініціативу” висловив глава РФ Володимир Путін.