Арештовані активи громадянина РФ вартістю майже 5 млн грн передано в управління АРМА

Джерело: Офіс генерального прокурора

Арештовано та передано в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) корпоративні права і майно громадянина РФ вартістю майже 5 мільйонів гривень.

У власності громадянина Росії перебувають підприємства і майнові комплекси на території курортного Трускавця на Львівщині та в тимчасово окупованому Криму.

Встановлено, що у 2016 році його готель на тимчасово окупованому півострові надавав свої послуги щодо проживання воєнізованим формуванням РФ.

Станом на сьогодні він продовжує здійснювати свою діяльність й сплачувати податки країні-агресорці.

За ухвалою слідчого судді, на корпоративні права двох товариств накладено арешт та передано в АРМА.

У відомстві нагадали, що раніше на корпоративні права на готель у Трускавці, якими володіє фігурант, було накладено арешт. Вартість цих активів – близько 6 млн грн.

Таким чином арештовано бізнес-активів громадянина РФ загалом на майже 11 млн грн.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.

Очільник Харкова Ігор Терехов повідомив, що у місті мають намір збудувати безпечне підземне містечко за 225 мільйонів євро.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виключив можливість появи в Європейського Союзу власного ядерного озброєння. Раніше про необхідність обговорення цього питання заявляли глава Франції Емманюель Макрон та президент Польщі Анджей Дуда.

У Генеральному штабі ЗСУ надали оперативну інформацію станом на 22.30 23 травня щодо російського вторгнення. Сили оборони продовжують рішуче протидіяти спробам противника просунутися в глибину території України, спрямовують зусилля на зрив виконання росіянами загарбницьких планів.