Аріана Гранде відповіла на критику щодо зміни голосу

Джерело: Sky News

Американська співачка та авторка пісень Аріана Гранде відповіла на критику щодо зміни її голосу після того, як в мережі поширили уривок з інтерв’ю, де про це заявили її шанувальники.

Уривок взяли з інтерв’ю-подкасту Podcrushed, де Гранде починає говорити про запис нової музики глибшим голосом, а потім переходить до значно вищого регістру.

Під назвою “Зміна голосу??” уривок став вірусним у TikTok, і шанувальники критикували різницю в тоні американської співачки.

@scatsplat

#arianagrande #fypage

♬ original sound – .

Гранде прокоментувала відео, пояснивши, що зміна сталася через “звичку (розмовляти так протягом двох років), а також здоровий голос”.

“(Я) навмисно часто змінюю розташування свого вокалу (високий/низький) залежно від того, скільки я співаю”, – сказала вона. 

Також під час інтерв’ю Гранде розповіла деталі створення нової музики після випуску її сьомого студійного альбому Eternal Sunshine у ​​березні.

“Я пішла в студію наступного дня після Met Gala і залишилася приблизно на 10 днів, я буквально жила там”, – сказала вона. 

Раніше цього місяця Гранде оголосила, що новий ремікс на її трек The Boy Is Mine вийде в п’ятницю, за участю американських співачок Бренді та Моніки, які у 1998 році випустили оригінальну пісню, на якій базується новий трек.

У Краснодарі жителі одного з мікрорайонів вийшли на протест через відключення електрики та перекрили вулицю.

США попередили, що Іран, імовірно, здатен розробити матеріал для ядерної зброї протягом одного-двох тижнів. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен на форумі Aspen Security Forum у Колорадо.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.