Армія Ізраїлю заявила про ліквідацію трьох ватажків ХАМАСу

Джерело: The Times of Israel

Представники Армії Ізраїлю заявили, що внаслідок авіаудару по району Рафах на півдні Сектору Гази ліквідовано старших офіцерів так званого комітету з надзвичайний ситуацій терористичного угруповання ХАМАС.

За даними ЦАХАЛу, під час удару офіцери ХАМАСу Саїда Кутба Хашаша, Усаму Хамада Дахіра та Хаді Абу аль-Руса знищено, а Мухаммада Авада аль-Малалхі, ймовірно, поранено.

Зазначається, що Хашаш, Дахір та аль-Малалхі були ватажками “комітету з надзвичайних ситуацій” ХАМАСу у північному та східному районах Рафаху, а аль-Рус був оперативним офіцером “комітету з надзвичайних ситуацій”.

“Комітет з надзвичайних ситуацій” є органом ХАМАСу, що відповідає за підтримку громадського порядку та цивільного контролю у муніципалітетах Сектору Гази.

Як розповіли представники ЦАХАЛу, ці офіцери “відповідали за організацію терористичної діяльності та спілкування з бойовиками ХАМАСу на місцях”, а також допомагали “військовому крилу терористичної організації встановити постійний контроль”.

“Старші офіцери були емісарами керівництва ХАМАСу в Рафаху, працювали над концентрацією діяльності ХАМАСу в гуманітарних сферах та відповідали за всю діяльність групи та зв’язок з оперативниками групи на місцях”, – розповіли представники ЦАХАЛу.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.