Армія РФ атакувала Білозерку на Херсонщині: є загиблі та поранені

Джерело: голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін

В суботу, 24 лютого, російські загарбники атакували селище Білозерку Херсонської області, внаслідок чого є загиблі та поранені. 

Через російську агресію загинула 35-річна жінка, а її чоловік дістав поранення.

Ще одну 30-річну місцеву жительку, яка була вдома з однорічною дитиною, шпиталізували. Дитина не постраждала.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.