Армія РФ атакувала Нікопольщину БпЛА та артилерією, є загибла

Джерело: Офіс Генерального прокурора

У середу, 28 лютого, російські окупанти атакували за допопомгою БпЛА та артилерією місто Нікополь та Мирівську громаду, внаслідок чого загинула 61-річна жінка. 

Через російську агресію також пошкоджено житлові будинки, господарські споруди, автомобілі, лінії електропередач та газогін. 

Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують воєнні злочини РФ.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.