Австралійська модельєрка звинуватила Кайлі Дженнер в крадіжці ескізів одягу

Джерело: Джессіка Йохансен-Белл/TikTok

Австралійська модельєрка Джессіка Йохансен-Белл звинуватила супермодель Кайлі Дженнер у крадіжці дизайну одягу для нової колекції бренду Khy.

За словами Джессіки, вона випустила ідентичні сукні чотири роки тому. У відео вона продемонструвала власні вироби, які потім порівняла з новою колекцією Дженнер.

Скриншот

“Можливо, я помиляюся, а можливо, Кайлі Дженнер все-таки вкрала всю мою колекцію?”, – обурилася вона.

Окрім того, Йохансен-Белл зізналася, що співпрацювала з Кайлі Дженнер у 2018 році і надавала їй одяг для зйомок. Проте команда Дженнер не надала логічних доказів та аргументів, щоб довести її непричетність до крадіжки.

“Я зв’язалася з членами її команди, і вони швидко відповіли мені, але сказали, що розробили ці речі завдяки наполегливій праці та інноваційним ідеям команди”, – зауважила модельєрка.

Близько 10 тисяч людей вийшли на вулиці Майорки в останній протест проти масового туризму. Місцеві жителі під час маршу в Пальма-де-Майорці в неділю, 21 липня, несли транспаранти з написами: “Ваш рай, наш кошмар” і “Туризм так, але не настільки”.

Станом на початок липня в Україні зафіксовано понад 10,2 млн пенсіонерів, згідно з даними Пенсійного фонду. Середня пенсія збільшилась на 8% цьогоріч та становить 5 816 грн.

22 липня Національний банк України ввів в обіг нову нумізматичну монету із зображенням безпілотника “Лелека-100”. Це друга монета серії “Збройні Сили України”, яка вшановує українську зброю та її творців.

Tesla оголосила про плани розпочати невелике виробництво гуманоїдних роботів для внутрішнього використання у 2024 році, повідомив генеральний директор Ілон Маск у понеділок. Це оголошення надійшло через кілька місяців після того, як Маск заявив про впровадження роботів до кінця 2024 року.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.