Австрія передасть €3 млн на гуманітарну допомогу Україні

Джерело: МЗС Австрії

На тлі російських атак енергетичну та критичну інфраструктуру України, Австрія виділить додаткові три мільйони євро гуманітарної допомоги.

У МЗС країни вказують, що це має на меті “зробити будинки та квартири для нужденних людей в Україні придатними для проживання взимку”, а також надати допомогу для функціонування освітніх, медичних та соціальних закладів.

З цих 3 мільйонів євро по 1 мільйону євро нададуть Міжнародному комітету Червоного Хреста (МКЧХ), Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Верховному комісару ООН у справах біженців (УВКБ ООН), а ті вже забезпечать надання зимових тимчасових укриттів, ремонт і обслуговування систем опалення, генератори та паливо.

Щодня до нас надходять нові жахливі зображення та новини про драматичну ситуацію в Україні, яка ще більше загострюється через цілеспрямоване руйнування життєво необхідної інфраструктури Росією. Особливо в останні тижні ситуація стала ще більш драматичною. Панує лютий холод, тому кожен день має значення. Люди в Україні терміново потребують можливості перезимувати. Ми не залишимо їх у біді і продовжимо надавати допомогу“, – заявила міністерка закордонних справ Австрії Беате Майнль-Райзінгер.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.