Банки Китаю посилили обмеження проти РФ після санкцій США, – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Державні банки Китаю посилюють обмеження на фінансування російських клієнтів після того, як США запровадили вторинні санкції проти закордонних фінансових компаній, які допомагають Росії.

Два банки замовили перевірку свого російського бізнесу за останні тижні, зосередивши увагу на транскордонних угодах, повідомили на умовах анонімності люди, ознайомленні з питанням. 

Додають, що банки припинять співпрацю з клієнтами зі списку санкцій та не надаватимуть будь-які фінансові послуги російському ВПК.

За словами джерел, кредитори посилюють належну перевірку клієнтів, включаючи перевірку того, чи є їхні бізнес-реєстрації, авторизовані бенефіціари та кінцеві контролери з Росії. Перевірка буде поширена на неросійських клієнтів, які ведуть бізнес у Росії або передають критичні товари до Росії через третю країну.

Міністерство фінансів США минулого місяця заявило, що використовуватиме вторинні санкції проти банків, які сприяють угодам для Росії щодо закупівлі обладнання, необхідного для їх військової машини.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.