BILD: у російських в’язницях відключають опалення, щоб ув’язнені йшли воювати проти України

Джерело: BILD

Влада РФ відключає опалення у багатьох в’язницях, щоб ув’язнені охочіше йшли воювати проти України.

Відомо, що в багатьох регіонах Росії температура знизилась до -35°C. У виданні зазначають, що влада РФ намагається використати холод, що поповнити свою армію.

“З цієї причини вони просто відключили їм опалення за мінусової температури. Тим самим умови у в’язницях мають стати нестерпними, щоб чоловіки, які там перебувають, їхали в Україну”, – розповіла засновниця проєкту “Русь Сидяча” Ольга Романова.

Вона додала, що в Росії до ув’язнених не відчувають співчуття, тому поки вони воюють, це створює “ілюзію нормальності для інших”.

“У Росії є три групи населення, до яких більшість не відчуває співчуття, коли вони вмирають на фронті. Це ув’язнені, [національні] меншини, що живуть у бідних регіонах далеко від Москви, та нові громадяни. Поки ці три групи воюють та помирають в Україні, Путін може створювати ілюзію нормальності для інших”. 

Романова зазначила, що їх масово посилають на фронт та “приносять там у жертву”. За її Романової, у російських в’язницях все частіше вербують і жінок-в’язнів й зараз в Україні воюють близько 1000 росіянок. 

“Загалом успіх частин із ув’язнених досить обмежений, що ми можемо бачити і за поточними подіями на фронті. Ув’язнених просто масово посилають на лінію фронту в Україні та приносять там у жертву”.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.