Біля берегів Греції затонуло вантажне судно: 13 осіб зникли безвісти

Джерело: Ekathimerini

Вранці 26 листопада поблизу грецького острова Лесбос у східній частині Егейського моря затонуло вантажне судно. Пошуки тринадцяти осіб, які вважаються зниклими безвісти, тривають, у той час як одного моряка врятували ВМС Греції.

Як розповіли у виданні, вантажне судно о 7 ранку за місцевим часом в неділю повідомило про механічну несправність. Вже о 8:20 капітан судна сповістив, що воно крениться, і активував екстрений виклик, після чого судно зникло з радарів.

Пошуково-рятувальні роботи у районі інциденту проводять 5 вантажних суден, 3 катери адміністрації порту, гелікоптер та фрегат ВМС Греції.

Зазначено, що затонуле судно, яке плавало під прапором Коморських островів і керувалося ліванською компанією, перевозило сіль з Єгипту до Стамбула з 14 членами екіпажу – 1 громадянином Індії, 11 громадянами Єгипту та 2 громадянами Сирії.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Португальського пса Бобі, якого у 2023 році визнали найстарішим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, позбавили титулу.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.