Блінкен запізнився на зустріч НАТО через несправність літака – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Держсекретар США Ентоні Блінкен запізнився на зустріч міністрів закордонних справ країн НАТО в Брюсселі, оскільки через несправність літака в Парижі американська делегація була вимушена добиратися до штаб-квартири Альянсу автотранспортом.

“Представник Держдепартаменту заявив, що реактивний літак ВПС США, який доправив Блінкена до Франції, мав механічну проблему”, – йдеться в повідомленні.

Як розповіли у виданні, очільник Держдепу користується старішою моделлю Boeing 737, яка була модифікована для використання урядом.

Примітно, що це вже не перша несправність літака, на якому пересувається держсекретар США. Востаннє це сталося в січні в Цюріху, звідки Блінкен мав вилітати після участі в Давоському економічному форумі.

Делегації на чолі з держсекретарем в середу, 3 квітня, довелося їхати з Парижа до Брюсселя наземним транспортом, здолавши відстань понад 300 км.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями. 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.