Бос мафії «Коза Ностра» помер в італійській в’язниці

Джерело: Rai

Бос мафії Маттео Мессіна Денаро, який майже тридцять років переховувався від правоохоронних органів і був заарештований в січні, помер у палаті для в’язнів лікарні Сан-Сальваторе в Л’Аквілі (Італія).

Як розповіли у виданні, в медзакладі Денаро лікувався від раку товстої кишки.

Місяць тому після двох операцій стан здоров’я 61-річного мафіозі загострився. Протягом останніх днів він проходив терапію зі знеболювальними, потім – заспокійливими.

Відомо, що після арешту 8 місяців тому Маттео Мессіна Денаро відмовився від будь-якої співпраці з правоохоронними органами. До кінця життя йому так і не вдалося побачити багатьох своїх родичів – племінницю, сестру.

В останні місяці перед смертю Денаро опікувалася його донька Лоренца Аланья.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.