Британські таблоїди виплатять принцу Гаррі ще майже $500 тис через злам його телефону

Джерело: Bloomberg

Медіахолдинг Mirror Group Newspapers (MGN), до якого належать таблоїди Daily Mirror, Sunday Mirror і People, виплатить принцу Гаррі ще 400 000 фунтів стерлінгів (493 тисячі доларів США) через злам його телефону задля публікації статей.

Адвокат принца Гаррі Девід Шерборн підтвердив, що між його клієнтом і MGN досягнуто врегулювання щодо решти цього позову.

У грудні Високий суд Лондона постановив, що злам телефону став “широко поширеним і звичним” у видавництвах MGN наприкінці 1990-х, і практикувався “навіть певною мірою” в 2011 році.

Тоді суд дійшов висновку, що телефон Гаррі був зламаний “у помірній мірі” , присудивши йому 140 600 фунтів стерлінгів компенсації.

За даними агентства, всього 33 статті з позову принца Гаррі були розглянуті під час судових слухань минулого року, з яких 15 статей було визнано результатом незаконного збору інформації.

Проте у самому позові принца Гаррі йшлося про ще 115 статей, які могли стати предметом подальшого судового розгляду.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.