Британську медсестру, яка вбила сімох немовлят, визнали винною у смерті ще однієї дівчинки

Джерело: The Guardian

Медсестру із Великої Британії Люсі Летбі, яку вже судили за вбивство 7 немовлят, визнали винною у спробі вбивства ще однієї недоношеної дівчинки.

Як розповіли у виданні, суд виніс ще один вирок 34-річній медсестрі, яка відбуває 14 довічних термінів ув’язнення, під час повторного розгляду справи.

Дівчинка народилася на 15 тижнів раніше терміну і важила лише 692 грамів. За даними слідства, Люсі Летбі намагалася вбити дитину, коли їй було лише декілька годин.

Колишня неонатальна медсестра вирвала у новонародженої дихальну трубку, що спричинило погіршення її стану. Через три дні дитина померла.

У серпні минулого року інший склад присяжних визнав Летбі винною у вбивстві 7 немовлят і замаху на вбивство ще 6 у неонатальному відділенні лікарні Графині Честерської у 2015-2016 роках.

Однак винести вирок за звинуваченням щодо цієї дитини не вдалося. Хоч Летбі пред’явили звинувачення у її вбивстві, пізніше прокуратура постановила, що доказів недостатньо.

Справу передали на повторний судовий розгляд, який відбувся в Суді Корони Манчестера. Батьки померлої дівчинки нарешті домоглися вироку.

“Сьогодні правосуддя відбулося. Але це не позбавляє нас від болю, гніву і страждань, які нам усім довелося пережити”, – прокоментувала сім’я немовляти.

Самопроголошена “ДНР”, контрольована Росією, заочно засудила командира українського полку “Азов” Дениса Прокопенка до 24 років ув’язнення в колонії суворого режиму.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що передає військам 300 тепловізійних дронів “Мавік” та 300 детекторів дронів “Ванільний цукорок”. Вартість цієї партії техніки складає мільйон євро.

Папа Римський Франциск під час різдвяного послання закликав до припинення війни в Україні шляхом перемовин між Києвом та Москвою.

Кабінет Міністрів України затвердив перелік товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню та квотуванню у 2024 році, а також продовжив заборону на експорт окремих товарів до 2025 року. Серед таких товарів — сіль, природний газ українського походження, золото, срібло та брухт дорогоцінних металів.

Чеська компанія Škoda JS з групи ČEZ поставила в Україну 8 нових приводів для реакторів Рівненської атомної електростанції.