Буданов прокоментував обіцянку Трампа завершити війну в Україні протягом 24-х годин

Джерело: Кирило Буданов в інтерв’ю The Washington Post

Очільник ГУР МОУ Кирило Буданов розповів про своє ставлення до експрезидента США Дональда Трампа та прокоментував його обіцянку завершити російсько-українську війну протягом доби.

За словами Буданова, Трамп – видатна людина, до якої він ставиться з повагою. Водночас очільник української розвідки наголосив, що навіть йому не вдасться завершити війну за одну добу.

“Я дуже поважаю особистість Трампа. У його житті було дев’ять випадків, коли він підіймався на вершину, падав на саме дно життя і знову повертався… Але навіть така людина, як він, не зможе розв’язати це питання за один день”, – сказав Кирило Буданов.

Додамо, що Дональд Трамп неодноразово робив заяви щодо завершення російсько-української війни. Зокрема він заявляв, що якби був президентом у 2022 році, то РФ не почала б повномасштабного вторгнення.

Також він заявляв, що у випадку перемоги на виборах президента США у 2024 році завершить війну в Україні протягом 24-х годин.

У WP нещодавно повідомили, що план Трампа щодо припинення війни в Україні полягає у тому, аби Київ відмовився від частини своїх територій. Водночас у Трампа цю інформацію заперечили.

За даними синоптиків, у неділю, 14 липня, в низці областей України очікується суха та спекотна погода.

Експрезидента США Дональда Трампа евакуювали зі сцени на мітингу в Батлері, штат Пенсільванія, після того, як у натовпі пролунали постріли, а на його обличчі з’явилася кров.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.