Був у полоні 27 днів: українські захисники в ході спецоперації звільнили побратима
Джерело: Павло Яцюк
В ході проведення унікальної успішної спецоперації бійці Центру спеціального призначення “Омега” Національної гвардії України звільнили побратима з російського полону.
Спецоперація відбулась майже в тилу ворога на Покровському напрямку. В її ході захисники звільнили пораненого бійця 1 загону “Омега”, який перебував у полоні 27 днів, а також знищили вісім окупантів.
Як повідомив командир “Омеги” Павло Яцюк, офіцер спецпризначенець з позивним “Карат” вже прямує до Києва на лікування у звʼязку з отриманими пораненнями.
- Військові розповіли про операцію “ГВЕР”, під час якої з окупованих територій врятували захисника після 33 днів від моменту важкого поранення та накладання турнікета.
Австралійська поліція вилучила 2,7 тонни кокаїну – це найбільша така партія в історії країни. Наркотики знайшли у прихованих відсіках під фальшивою підлогою в контейнерах на території об’єкта на заході Сіднея.
У тимчасово окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджуються графіки відключення електроенергії, свідчать дані “Крименерго”.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
США тимчасово дозволили видобуток, постачання та продаж іранської нафти на 60 днів. У Вашингтоні заявили, що це рішення ухвалили в межах домовленостей, за якими Іран має забезпечити вільний прохід через Ормузьку протоку та допустити інспекторів МАГАТЕ.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.