Через негоду повністю перекрили рух трасою Одеса – Рені

Джерело: Одеська міська рада у Telegram

Через несприятливі погодні умови рух трасою Одеса-Рені перекрито для всіх видів транспорту.

“Через посилення негоди рух на автодорозі М-15 Одеса-Рені (на м. Бухарест) перекрито для всіх видів транспорту. Також введено обмеження в русі для великовантажних транспортних засобів на автодорозі М-05 Київ – Одеса”, – йдеться в дописі.

Інформацію про зняття заборони та відновлення руху автотранспорту повідомлять додатково.

Також обмежено рух для фур по трасах М-28 Одеса-Южне – М-14 та М-05 Київ – Одеса.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.