«Черговий маскарад на кордоні»: чоловік переодягнувся в бабусю, щоб дістатись до Словаччини

Джерело: ДПСУ

Прикордонники викрили чоловіка, який переодягнувся в бабусю, що перетнути кордон.

““Місіс Даутфайр” повертається, або черговий маскарад на кордоні. Квітчаста хустка, окуляри, картата сумка”, – написали в ДПСУ.

Одесит “замаскувався” і сів на потяг “Київ – Ужгород”. Згодом його помітили й попросили пред’явити документи, яких у чоловіка не було.

Він зізнався, що намагався незаконно дістатися Словаччини.

За вчинене йому доведеться відповідати перед судом.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.

Президент США Джо Байден до кінця виборів 2024 року зосередиться на питаннях України та Близького Сходу. Рішення обумовлене необхідністю зміцнити зовнішньополітичні досягнення його адміністрації.

Сьогодні, 23 липня, російські війська атакували дроном-камікадзе Марганець Нікопольського району Дніпропетровської області, внаслідок чого поранено дітей.