«Четверо дітей – мінімум. Українці мусять не відставати від хасидів»: Олег Скрипка заявив, що фемінізм та ЛГБТ заважають людству «розпліднюватися»

Джерело: інтерв’ю на YouTube-каналі “Власть vs Влащенко”

Український співак та лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка заявив, що фемінізм та ЛГБТ-спільнота заважають людству “розпліднюватися”.

“У людини, у людства є два механізми: один механізм, щоб розпліднюватися, а інший механізм – щоби зупинити популяцію. І, на жаль, є такі страшні інструменти як війна, щоби зупинити популяцію людей, тобто нібито є об’єктивні причини війни, але насправді, глобально в плані людства – це щоби нас було менше. Є хвороби, епідемії тощо, є фемінізм і є ЛГБТ вся історія”, – сказав співак в інтерв’ю Наталії Влащенко.

Також він заявив про те, що у його оточенні четверо дітей – це мінімум, і що “українці мають не відставати від хасидів”.

“Тобто я не проти феміністок і не проти ЛГБТ-історії, але я за здорове суспільство, за те, щоб Україна розвивалася і процвітала. А для цього мусить бути основа, основа – це здорове суспільство, як у хасидів і справжніх українців. От у моєму колі, в мене четверо дітей – це мінімум. Українці мусять не відставати від хасидів”, – зазначив Олег Скрипка.

Також, на думку українського співака, у сім’ї, де жінка є феміністкою, не може бути взаємної поваги.

“Якщо ти хочеш мати четверо дітей, в такій родині фемінізм зупиняє популяцію. У тому-то і справа. Тому що немає поваги одне до одного. Якщо ми обожнюємо жінок, а жінка поводить себе зверхньо, то це – БДСМ. Це не родина. Мусить бути повага партнерів і реальне партнерство”, – заявив лідер гурту “Воплі Відоплясова”.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.