«Чоловіча енергія»: Цукерберг пояснив, чому Meta відмовилася від програм інклюзії

Джерело: Bloomberg і New York Post

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг висловив невдоволення сучасною корпоративною культурою, заявивши, що багато компаній відходять від “чоловічої енергії”. У цьому контексті він прокоментував, як Meta вирішила відмовитися від програм різноманітності та інклюзії.

У своєму інтерв’ю для подкасту “The Joe Rogan Experience” він назвав корпоративну культуру “кастрованою” та наголосив, що певна агресія в поведінці може бути корисною.

“Я вважаю, що чоловіча енергія — це добре, і, очевидно, суспільство має її вдосталь, але я думаю, що корпоративна культура справді намагалася від неї піти”, — зазначив Цукерберг.

Водночас він наголосив, що жінки мають мати можливість досягати успіху, а компанії повинні створювати умови, які сприяють цьому.

Цього ж дня Meta оголосила про припинення своїх програм, спрямованих на різноманітність, справедливість і залучення (DEI). У внутрішній записці віцепрезидента з кадрів Джанель Гейл зазначалося, що компанія врахувала зміни у правовому та політичному середовищі, пов’язані з цією політикою.

Зміни в політиці також передбачають скасування перевірки фактів у США, яку замінять інструментом “Нотатки спільноти”, та пом’якшення правил модерації контенту. Meta внесла зміни до своїх правил модерації, дозволивши користувачам Facebook, Instagram і Threads звинувачувати людей у психічних розладах чи аномаліях на основі їхньої гендерної приналежності або сексуальної орієнтації. Водночас заборона на образи через психічний стан залишається чинною в інших випадках.

Цукерберг згадав і про власний досвід взаємодії з адміністрацією США, заявивши, що співробітники Meta стикалися з тиском і навіть агресією під час обговорення контенту, пов’язаного з пандемією COVID-19. Він розкритикував адміністрацію Байдена, звинувативши її у спробах надмірного контролю інформаційного простору.

Також повідомляється, що Meta змінює свою внутрішню політику, включаючи скасування додаткових заходів підтримки для трансгендерних і небінарних працівників. Такі дії відображають ширший культурний зсув у великих корпораціях після обрання президентом Дональда Трампа.

За словами Цукерберга, зміни спрямовані на повернення до “витоків вільного самовираження” на платформах Meta.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.