Чотирьох осіб звинувачують у крадіжці кісток динозаврів із США на $1 млн

Джерело: Insider

Чотирьох осіб звинувачують у спільній змові з метою крадіжки кісток динозаврів на 1 мільйон доларів із громадських земель у штаті Юта (США) та подальшого продажу їх до Китаю.

Фото: Insider

Вінт Вейд, Донна Вейд, Стівен Віллінг та Джордан Віллінг звинувачуються в порушенні Закону про збереження палеонтологічних ресурсів (PRPA), йдеться в пресрелізі прокуратури США в окрузі Юта.

В обвинувальному акті стверджується, що група працювала разом, щоб закуповувати, транспортувати та експортувати кістки динозаврів, вивезені з федеральних земель з березня 2018 року принаймні до березня 2023 року.

На державних землях, про які йде мова, зберігаються кістки, скам’янілості та інші палеонтологічні ресурси, що належать до юрського періоду.

В обвинувальному акті зазначено, що, крім порушень PRPA, підсудних також звинувачують у змові проти США та крадіжці майна США.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.