Чим ближче до зими, тим більше РФ намагатиметься зробити удари потужнішими, – Зеленський

Джерело: Володимир Зеленський у вечірньому зверненні

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні в суботу, 18 листопада, зазначив, що чим ближче до зими, тим більше Росія намагатиметься зробити удари по Україні потужнішими. 

“Усім нам в Україні важливо бути ефективними на сто відсотків. Попри всі складнощі. Попри всю втому. Попри будь-які намагання послабити Україну. Будь ласка, використовуйте кожну можливість, щоб посилити нашу державу”, – сказав Зеленський. 

Президент також зазначив, що введено в дію кілька рішень РНБО щодо санкцій проти майже 40 юридичних та понад 100 фізичних російських осіб. 

“Зокрема, ті, хто причетний до викрадення й депортації українських дітей з окупованої території. А також особи, які в різний спосіб допомагають російському терору проти України. Посилюємо тиск нашої держави на них. Кожен із них повинен відповідати за те, що наробив, і жодного звʼязку цих людей з Україною ми не залишимо”, – наголосив Зеленський.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.