ЦАХАЛ ліквідував заступника глави ракетних сил ХАМАС

Джерело: пресслужба ЦАХАЛу

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) ліквідувала заступника начальника артилерійськими силами терористів ХАМАС Мухаммеда Катмаша, який, як вважається, відіграв головну роль в атаках на Ізраїль.

“ЦАХАЛ вбив Мухаммеда Катмаша, заступника керівника артилерійського комплексу ХАМАС у Секторі Гази, який відповідав за артилерійські операції у Центральній бригаді ХАМАС у секторі Гази”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що він зіграв ключову роль у плануванні та здійсненні ударів по Ізраїлю з сектору Гази.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.