ЦАХАЛ заявив про порушення перемир’я ХАМАСом та відновив бойові дії у Газі

Джерело: пресслужба ЦАХАЛ

1 грудня Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) повідомила, що терористи ХАМАС порушили встановлене перемир’я. У відповідь ЦАХАЛ відновив бойові дії у Секторі Гази.

У ЦАХАЛі наголосили, що бойовики ХАМАС випустили по території Ізраїля кілька ракет, які були перехоплені силами ППО.

“ЦАХАЛ відновив бойові дії проти терористичної організації ХАМАС у Газі”, – додали ізраїльські військові.

У ХАМАС заяву ЦАХАЛу поки не коментували.

Додамо, що режим гуманітарного перемир’я між ЦАХАЛом та ХАМАСом почав діяти з 24 листопада. Перемир’я було запроваджено на тиждень з метою звільнення заручників з обох сторін. Напередодні, 30 листопада, сторони домовились про продовження перемир’я.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, що залишила рідну країну після звинувачень у зв’язках із Росією, заявила, що остаточно переїхала до РФ.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.