Ціна біткойна досягла позначки в $60 000 й наближається до історичного максимуму
Джерело: Sky News
Ціна біткойна досягла 60 000 доларів США вперше з листопада 2021 року, виводячи криптовалюту на новий рекордний рівень.
У середу вранці, 28 лютого, один біткойн коштував 60 519 доларів. Це близько до історичного максимуму в 67 077 доларів, зафіксованого 9 листопада 2021 року.
Після обвалу ціни наприкінці 2022 року він став свідком відродження – значною мірою завдяки новим продуктам у США, які дозволяють людям відстежувати вартість біткойна, не володіючи ним, тобто так званий біржовий фонд (ETF).
Біткойн подорожчав на 42% від початку 2024 року.
Нагадаємо, що у вівторок, 2 січня, біткойн досяг 21-місячного піка в $45 532, сягнувши 156% минулого року в найсильнішому річному показнику з 2020 року. Востаннє він виріс на 2,5%, до $45 318, але залишається далеким від рекордного максимуму в $69 000, досягнутого в листопаді 2021 року.
- Згідно з даними компанії De.Fi, яка займається відстеженням криптовалютного портфеля та безпеки, у 2023 році хакери вкрали 2 мільярди доларів США у криптовалюті.
- Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance заявила, що вийшла з російського бізнесу, продавши його компанії CommEX.
- Фахівці БЕБ зауважили, що за десять років державний бюджет втратив щонайменше 3 млрд грн податків від діяльності криптобірж, діяльність яких досі не врегульовано в Україні.
Народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що у Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості.
Російські окупанти атакували FPV-дронами житлові будинки у приватному секторі Краматорська та багатоквартирний будинок у Дружківці.
Китай готує другий термінал для прийому скрапленого природного газу з російського підсанкційного проєкту Arctic LNG 2. Це дозволить збільшити постачання російського СПГ до найбільшого у світі імпортера такого палива, інформують обізнані джерела.
Вдень 23 червня російські окупанти атакували Одещину ударними безпілотниками. Є жертва та постраждалий.
Військовослужбовці Національної гвардії України, у яких самовільне залишення частини (СЗЧ) зафіксували до 12 червня 2026 року, відтепер також можуть повернутися на службу через “Армія+”.