Ціна біткойна досягла позначки в $60 000 й наближається до історичного максимуму
Джерело: Sky News
Ціна біткойна досягла 60 000 доларів США вперше з листопада 2021 року, виводячи криптовалюту на новий рекордний рівень.
У середу вранці, 28 лютого, один біткойн коштував 60 519 доларів. Це близько до історичного максимуму в 67 077 доларів, зафіксованого 9 листопада 2021 року.
Після обвалу ціни наприкінці 2022 року він став свідком відродження – значною мірою завдяки новим продуктам у США, які дозволяють людям відстежувати вартість біткойна, не володіючи ним, тобто так званий біржовий фонд (ETF).
Біткойн подорожчав на 42% від початку 2024 року.
Нагадаємо, що у вівторок, 2 січня, біткойн досяг 21-місячного піка в $45 532, сягнувши 156% минулого року в найсильнішому річному показнику з 2020 року. Востаннє він виріс на 2,5%, до $45 318, але залишається далеким від рекордного максимуму в $69 000, досягнутого в листопаді 2021 року.
- Згідно з даними компанії De.Fi, яка займається відстеженням криптовалютного портфеля та безпеки, у 2023 році хакери вкрали 2 мільярди доларів США у криптовалюті.
- Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance заявила, що вийшла з російського бізнесу, продавши його компанії CommEX.
- Фахівці БЕБ зауважили, що за десять років державний бюджет втратив щонайменше 3 млрд грн податків від діяльності криптобірж, діяльність яких досі не врегульовано в Україні.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.