ЦНС: У Донецьку загроза епідемічного спалаху інфекції через переповнені росіянами морги

Джерело: Центр національного спротиву

У Центрі національного спротиву повідомили, що невдалі спроби штурмових дій російської армії на українські позиції призвели до величезних втрат окупантів. Тож щодня сотні росіян доставляють до моргів Донецька, де критично не вистачає місця, тіла окупантів складають у коридорах та у подвірʼях моргів.

Як інформує українське підпілля, місцеві працівники бʼють на сполох через загрозу епідемічного спалаху інфекції, адже тіла окупантів складають в коридорах, на вулиці та інших приміщеннях, які не пристосовані для відповідного зберігання.

Також зауважується, що окрім невдалих штурмів, росіяни також зазнають втрат через роботу партизан. Зокрема підпілля допомагає Силам оборони ефективно вражати обʼєкти ворога в тилу тимчасово окупованих територій.

Кожен успішний удар артилерії – це наближення звільнення наших територій від загарбників, — зазначили у повідомленні.

Аби прискорити звільнення українських земель, у ЦНС закликали повідомляти інформацію про росіян за посиланням.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.