Цього тижня ЄС скасує санкції проти трьох російських бізнесменів

Джерело: Reuters

Два дипломатичних джерела 12 вересня повідомили, що цього тижня завершується дія санкцій проти трьох російських бізнесменів, і Європейський Союз не буде продовжувати тривалості цих санкцій.

Йдеться про російського олігарха, наближеного до Володимира Путіна, Григорія Берьозкіна, мільярдера Фархада Ахмедова і колишнього гендиректора російської компанії Ozon Олександра Шульгіна.

Термін дії санкцій закінчується 15 вересня.

ЄС потребує одностайності всіх 27 країн-членів блоку для введення санкцій, які оновлюються кожні шість місяців. 

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.