Цьогоріч в Україні запрацює єдиний додаток для поранених військових системи МВС

Джерело: МВС України

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко анонсував роботу соціального додатку, який буде єдиним для відстеження потреб поранених або травмованих військовослужбовців системи МВС.

Вносити дані у додаток будуть відповідні служби Нацполіції, прикордонників, ДСНС України та Нацгвардії.

“Зараз кілька десятків тисяч людей знаходяться на першій лінії фронту, тому ми щодня робимо усе можливе, щоб система надання медичної та реабілітаційної допомоги, супроводження кожного військового було системно побудовано”, – наголосив глава МВС Ігор Клименко.

Основною метою стане відстеження потреб військових і працівників МВС.

Також з 1 січня 2024 року Міністерство внутрішніх справ переводить повністю медичне забезпечення в електронний варіант, зокрема це стосуватиметься і медичних військово-лікарських комісій.

Це допоможе відстежувати базу з даними військових, поліціянтів та рятувальників, які зазнали поранень, й розуміти, де вони лікувались, якої реабілітації чи протезування потребують.

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі 31 травня у Чехії міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.