Цукерберг запропонував Маску дату поєдинку

Джерело: генеральний директор Meta Марк Цукерберг у Threads

Очільник Meta Марк Цукерберг запропонував главі компаній Tesla та SpaceX Ілона Маска провести поєдинок “у клітці” наприкінці серпня.

“Я готовий сьогодні. Я запропонував 26 серпня, коли він вперше кинув виклик, але він не підтвердив”, — заявив підприємець.

За його словами, потенційний бій з Маском “не перехоплює в нього дух”. У такий спосіб Цукерберг відреагував на пост власника Twitter про активну підготовку до майбутнього поєдинку.

“Підіймаю тяжкості протягом дня, готуюся до бою. Я не маю часу займатися, тому я просто привожу їх на роботу”, — написав Маск.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.