«Далі буде»: Генштаб заявив про удар по нафтоперекачувальній станції в Тамбовській області

Джерело: Генштаб

У ніч на 18 серпня підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, вдарили по нафтоперекачувальній станції “Нікольскоє”, що у Тамбовській області РФ.

Зауважується, що у результаті влучання на об’єкті спалахнула пожежа. Як наслідок – перекачування нафти магістральним нафтопроводом “Дружба” повністю зупинено.

У Генштабі пояснили, що нафтоперекачувальна станція “Нікольскоє” є частиною економічної інфраструктури РФ, котра задіяна у забезпеченні російських військ.

Сили оборони України послідовно працюють над зниженням воєнно-економічного потенціалу РФ з метою повного припинення збройної агресії проти України, – додали у повідомленні.

Своєю чергою, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіятро поскаржився, що через українську атаку зупинилися постачання нафти з Росії до країни.

Україна знову атакувала нафтопровід, що веде до Угорщини, тим самим перервавши постачання, – зазначив він на платформі Х.

Втім, угорський міністр не уточнив, про який саме нафтопровід мова. Та разом з тим, Сіятро звинуватив “Брюссель і Київ” у намаганні “втягнути Угорщину у війну”.

Тоді як глава МЗС України Андрій Сибіга відповів на звинувачення, зауваживши, що саме Росія розпочала війну і відмовляється її припинити, тоді як Угорщина зберегла залежність від Москви навіть попри повномасштабне вторгнення росіян до України.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.

У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.

Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.

Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.

Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.