Держсекретар США Марко Рубіо не братиме участі в саміті G20 у Йоганнесбурзі

Джерело: Держсекретар США Марко Рубіо/X

Держсекретар США Марк Рубіо повідомив, що не братиме участі у саміті G20, який відбудеться в Йоганнесбурзі.

Рубіо обґрунтував своє рішення тим, що саміт G20, на його думку, служить для просування “солідарності, рівності та стійкості”, які не входять до нових пріоритетів роботи Державного департаменту США.

“Моя робота — просувати національні інтереси Америки, а не витрачати гроші платників податків чи плекати антиамериканізм”, – написав Рубіо.

Від ранку 27 червня російські окупаційні війська атакують Херсонщину. Є двоє поранених.

Вночі 27 червня росіяни масовано вдарили безпілотниками по Охтирському районі Сумщини. Є наслідки та постраждалі.

Вночі 27 червня російські окупаційні війська атакували Дніпропетровщину. Є жертва та постраждалі.

Триває 1585-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

27 червня відзначають День мікро-, малих і середніх підприємств, Всесвітній день рибальства та Всесвітній день мікробіома. Християни сьогодні вшановують Самсона странноприємця.