Держсекретар США прибув до Ізраїлю

Джерело: BBC News

Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Ізраїлю на знак підтримки після атак ХАМАСу. Очікується, що Блінкен домагатиметься звільнення заручників, викрадених ХАМАСом, деякі з яких є американцями.

ХАМАС, який США визнали терористичною організацією, взяв у заручники до 150 осіб.

Внаслідок бойових дій загинуло щонайменше 1200 ізраїльтян та понад 1100 палестинців.

Зазначають, що Блінкен також закликатиме до стриманості та домагатиметься безпечного проходу для мирного населення Гази перед можливим наземним наступом Ізраїлю.

Очікується, що сьогодні, 12 жовтня, Блінкен зустрінеться з президентом Ізраїлю Іцхаком Герцоґом та прем’єр-міністром Біньяміном Нетаньягу.

У п’ятницю, 13 жовтня, він зустрінеться з президентом Палестини Махмудом Аббасом і королем Йорданії Абдаллою в столиці Йорданії Аммані.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.