Девід Камерон: «Путін вірить, що може перечекати свою війну в Україні. Він помиляється»

Джерело: Sky News

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон на своїй першій зустрічі з міністрами закордонних справ НАТО підкреслить непохитну підтримку Великою Британією України.

“НАТО забезпечує безпеку понад мільярду людей. Путін спочатку вірив, що НАТО розпадеться і Україна розпадеться. Тепер він вірить, що може перечекати свою війну в Україні. Він помилявся тоді, він помиляється зараз”, – сказав Камерон.

На зустрічі, на якій має бути присутній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, Камерон поінформує колег про свій нещодавній візит до Києва, його першу поїздку на новій посаді, і наголосить, що Велика Британія твердо підтримує Україну та закликає союзників не вагатися у своїй підтримці.

“Разом Велика Британія та наші союзники по НАТО ніколи не будуть закривати очі на російську агресію. Велика Британія й надалі залишатиметься непохитним прихильником України та борцем за європейський мир і стабільність”, – сказав він.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.