Девід та Вікторія Бекхем повторили весільні образи з нагоди 25-ї річниці подружнього життя

Джерело: Вікторія Бекхем/Instagram

4 липня 1999 року одружилися футболіст Девід Бекхем та модельєрка Вікторія Адамс. Сьогодні подружжя відзначає 25-ту річницю від дня весілля.

На честь річниці подружжя повторило легендарні фіолетові весільні образи, які пара вдягла на церемонію в 1999 році. Вікторія поділилася світлиною в Instagram.

“Подивіться, що ми знайшли”, – підписала знімок модельєрка.

Фото: Вікторія Бекхем

Весілля проходило в замку Латтреллстоун в Ірландії. Тоді весільна церемонія зіркової пари обійшлася майже в 1 мільйон фунтів стерлінгів.

Фото: Вікторія Бекхем

Фото: Вікторія Бекхем

На церемонії разом із Девідом та Вікторією був присутній і їхній чотиримісячний син Бруклін, у якого теж був фіолетовий костюм, у тон строїів батьків, і якого Девід тримав на руках.

Фото: Вікторія Бекхем

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.