До Києва прибув голова ОБСЄ

Джерело: міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі у соцмережі Х

16 жовтня до Києва прибув голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі. Він наголосив, що позабюджетна Програма ОБСЄ з підтримки України надає психосоціальну допомогу постраждалим дітям.

“Ознайомився із впливом на дітей та освіту в школі у Києві, яка зазнала обстрілів з боку РФ. Це – суворе нагадування про нагальну потребу миру. Кожна дитина заслуговує на безпеку, освіту та світле майбутнє”, – додав глава ОБСЄ.

Під час візиту плануються зустрічі з високопосадовцями, парламентаріями, представниками громадянського суспільства та співробітниками позабюджетної Програми ОБСЄ з підтримки України.

На сайті Організації додали, що дискусії зосередять на найбільш нагальних викликах, з якими стикається цивільне населення через продовження війни Росії проти України.

Президент України Володимир Зеленський планує робочий візит до Франції у четвер, 6 червня, про що сказав президент Франції Емманюель Макрон.

Станом на ранок 29 травня, всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня збільшилась кількість загиблих.

Колишній президент США Дональд Трамп під час зустрічі з донорами зробив кілька гучних заяв, зокрема сказав, що “бомбив би Москву, якби Росія вторглась в Україну”.

Чеська ініціатива щодо прискорення постачань боєприпасів Україні зібрала 1,6 мільярда євро (1,74 мільярда доларів). Перші постачання мають надійти вже за кілька днів, повідомив 28 травня прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала.