До України йде сильна спека: повітря місцями прогріється до +40 градусів

Джерело: синоптикиня Наталія Діденко

Українська синоптикиня Наталія Діденко повідомила, що до України йде сильна спека. Місцями температура повітря сягатиме +40 градусів.

За її даними вже наприкінці цього тижня, 4-6 серпня, у більшості областей України повітря прогріється до +32…+39 градусів, а на сході та півдні, імовірно, стовпчики термометрів покажуть +40 градусів.

Не зачепить сильна спека лише західні області.

Синоптикиня попередила, що висока температура на півдні та сході очікується вже найближчими днями, проте до сильної спеки слід готуватись все ж наприкінці тижня.

“Передивіться справність кондиціонера, вентилятора, купіть додому пакуночок води без газу, уважно придивляйтеся до поведінки кота, нізащо не залишайте тварин в автомобілі, підкупіть щось від артеріального тиску, заплануйте поробити краще щось вдома, поменше бігайте по вулиці, не вминайте гарячий асфальт, виходьте ввечері в найближчий сквер, у двір, в парк – буде легше дихати”, – попередила Діденко.

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 постраждалих. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.

Сьогодні, 25 травня, відзначається Всесвітній день щитоподібної залози (World Thyroid Day). У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, як пильнувати за станом щитоподібної залози та як уникнути йододефіциту.