Донеччина: за добу росіяни обстріляли 6 населених пунктів, є руйнування
Джерело: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
Протягом доби російські армійці обстріляли шість населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та критичну інфраструктуру.
Під ворожим вогнем перебували міста Авдіївка, Курахове, Сіверськ, села Ласточкине, Орлівка, Сокіл.
Російські армійці атакували мирне населення ракетами та артилерією.
Внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено 6 цивільних об’єктів – житловий будинок, гараж, критична інфраструктура.
- Фото: Поліція Донеччини
- Фото: Поліція Донеччини
Авіаудар завдали російські війська по Орлівці – зруйнували приватну оселю.
У Кураховому внаслідок обстрілу пошкоджено критичну інфраструктуру. У Сіверську ворожий снаряд підірвав гараж.
Інформації про постраждалих на цей час не надходило.
Тим часом, за допомогою поліції евакуйовано ще 166 осіб, з початку обов’язкової евакуації – 106 331 особу, серед них 14 406 – діти, 5 410 – люди з інвалідністю.
- Протягом доби російські армійці обстріляли 15 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.
- Українські військові відходять з Авдіївки на Донеччині де протягом останніх днів точились запеклі бої з ворогом.
- Протягом дня, 16 лютого, російські окупанти здійснили 47 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 237 вибухів.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.

