Донеччина: за добу росіяни завдали 4 ударів по області, поранено одну особу
Джерело: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
Протягом доби російські армійці обстріляли три населені пункти у Донецькій області, внаслідок чого одна особа зазнала поранень.
Під ворожим вогнем перебували міста Авдіївка, Торецьк і село Нетайлове. Російські армійці атакували мирне населення з РСЗВ “Град” і артилерії.
Внаслідок ворожих атак пошкоджено 10 цивільних об’єктів – житловий будинок, гаражний бокс і транспорт.
В Авдіївці російські окупанти поцілили в приватну оселю – поранили цивільну особу.
У Торецьку снаряди влучили на територію підприємства. Пошкоджено транспортний бокс, цивільні авто й автобус, вантажівки, екскаватор.
Крім того, сьогодні о 6 ранку росіяни обстріляли зі “Смерчів” Новогродівку, пошкодили гаражне приміщення. Інформації про постраждалих не надходило.
Тим часом, за допомогою поліції евакуйовано ще 136 осіб, з початку обов’язкової евакуації – 105 338 осіб, серед них 14 166 – діти, 5 350 – люди з інвалідністю.
- Протягом доби російські армійці обстріляли 19 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.
- Протягом доби російські армійці 67 разів обстріляли Херсонську область, внаслідок чого семеро осіб зазнали поранень, серед них – дитина.
- Другу ніч поспіль військові РФ завдають ударів “шахедами” по енергетичній інфраструктурі Кривого Рогу на Дніпропетровщині. У місті запроваджені графіки відключень світла.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.